| Gabriel_Salagianu_1990 a întrebat:

Mi-am facut o iubita recent si am chemat-o sa stam cateva minute singuri.Ea nu a vrut si nu vrea sa se sarute cu mine...Cum o pot convinge sa stea cu mine ( nu doar cu fetele si atat ) si sa ma pot saruta cu ea?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Poate ca te-a pacalit si este iubita altuia, nu a ta!

| Gabriel_Salagianu_1990 explică (pentru neutrino):

Nu, sigur nu m-a pacalit si nu este iubita altuia. Stiu 100% asta.

| Lawliet14 a răspuns:

Cum? Cu puterea cuvantului! Daca nu te pricepi, atunci citesti pe net si inveti replici. happy Hai, da-i bataie, sunt sigur ca-i poti seduce gandurile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Măi copii, măi. mai creșteți.

| SomeRomanianGuy a răspuns:

Las-o sa mai creasca un pic, e prea "copil".