| noname4me a întrebat:

Cum o tratez daca este indiferenta dupa ce ne-am despartit? Am incercat sa fac orice sa ne impacam nu a mers.am lasat-o 2 saptamani in pace. ma cautat sa-mi zica succes la bac la la si dupa am mai vorbit un pic da tot de bac nu de noi.si iar e asa indiferenta si etc si cred ca a vbit cu mine acum doar asa din politete si chiar ma simt naspa straight face nu vreau sa vbeasca cu mine de mila sau chestii de genu ca am bacu. ce sa fac? cum sa o tratez? confused As mai vrea sa ne impacam. da nu stiu cum sa o fac sa lase orgoliu si indiferenta aia. sa fiu si eu indiferent sa ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Picasso a răspuns:

Hmm salut am trecut si eu prin asta! deci
1.incearca sa fi cat de indiferent se poate cu limita bunului simt de ex: daca te suna presupun ca te suna cu un anumit motiv,raspundei pe loc la cceea ce vrea,apoi zi ca ai treaba si ca vb cu ea mai tarziu sa te sune mai tarziu! sa nu o suni tu! incearca sa o uiti stiu ca iti va fi mai greu, dar iti va fi mai usor pentru bac!
incearca sa vb si cu alte fete, si nu fi insistent la ele, joaca-te cu ele provocandu`le!
2. daca incerci sa fi cu capul pe umeri si sa nu ii m faci pe lac lor ( nu mereu) cred ca o sa reusesti, daca e sa vina din nou la tine, lasa-te sa fi prins greu! lasoo pe ea sa se agite! si inca un sfat (lasa sentimentele deoparte)
succes!

2 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

N-ai ce sa faci, ce a fost intre voi este history. Cauta sa te intalnesti cat mai putin cu ea, iesi mai mult cu prietenii si cauta sa te imprietenesti cu alte fete, poate cu una dintre ele vei avea mai mult noroc.

| LeuTz a răspuns:

Fii indiferent, da bacu, incearca sa te distrezi. Daca ea te vede ca te simti bine si fara ea o sa revina la tine.