| miky_2384 a întrebat:

Cum poate o fata sa se razbune pe un baiat care a facut-o sa sufere?

10 răspunsuri:
| TąNyą a răspuns:

Să fie indiferntă cu el...

Răzbunarea nu prea-şi are rostul.

FantaSZy.

| Zady a răspuns:

Indiferenta.crede-ma ca doare cel mai tare. fa-te ca nu iti mai pasa de el

| Just a kid a răspuns:

Indiferentawinkingcand va vedea ca tea pierdut si ca nu iti mai pasa de el il va durea enormwinkingcrede-ma.

| pendula a răspuns:

Daca vrei sa te razbuni cu un baiat iesi cu mine la sucbatting eyelashes si iti voi spune pas cu pas si cu rabdare cum sa faci asta big grin.

| Ady93 a răspuns:

Iate ma alta cu razbunatu, e clar, toata lumea la razbunare XD

| Cris_8138 a răspuns:

Razbunarea nu te aduce la nimic bun. Eu teasi svatui sa uiti de el si sa-ti gasesti alt baiat care sa te iubeasca si pe care o sal iubesti si tu. Si de fostul baiat sa nul ei in sema

| inginer a răspuns:

Gasindu-si fericirea (in alta parte). Pierzi timp pretios cu razbunarea.

| kta_6466 a răspuns:

Sa ii dai un shut in OO. big grin

| cuore a răspuns:

Daca te-a facut sa suferi nu te iubea, asa ca nu ai cum sa te razbuni.

| Andra_6228 a răspuns:

Hmm.sa fie total indiferenta cu el.
Indiferenta doare cel mai tare tongue