| ecristinamc a întrebat:

Cum pot accesoriza uniforma mea sau a arata cat mai divers zilnic stiind ca uniforma e formata din blugi bluza alba si cravata rosie?

Răspuns Câştigător
| IrinaIvashkov a răspuns:

Sall; x

Exista mii de moduri pentru ati accesoriza uniforma:
Poti adauga o insigna la cravata
Pe buzunarele din spatele blugilor poti tipari niste stele din pietre speciale pentru haine; D se tiparesc cu fierul de calcat
poti proceda asa si la bluza daca ai voie mai poti adauga o vesta de blugi iti zic ca ar fi super si poarta si tu un colier care sa nu iasa foarte tare in evidenta ceva gen astea:
http://images.google.com/......tp?/imgres

sper ca ti-am fost de ajutor

By33; xx

1 răspuns:
| ignore a răspuns:

Puneti insigne pe cravata. ia-ti multe bratari si punetile la maini. si ia-ti incaltaminte misto. schimbati blugi sau bluza daca se poate.