| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot avea control total asupra ejaculării? Cat va dura până învăț? E ok sa exersez pe cu*ve?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce sa exersezi pe ele, ca le mai si platesti si te scapi repede, cand iti poti face o relatie stabila? Fara sa arunci banii.
Sau e greu sa iti faci o iubita?

| Goete a răspuns (pentru darrio2007):

Eu nu stiu cum va puteti scapa repede pe o tipa care o face pentru bani... eu ma scap cand imi place la.nebunie si vad ca si ei ii place s-o ***

| darrio2007 a răspuns (pentru Goete):

Pentru ca baietasul este incepator si foarte excitat la varsta lui.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Control total nu poți avea. Dar poți să exerzezi întârzierea. Va dura până înveți. Nu e ok. Nu are valoare. Cu fiecare parteneră e altfel.

| timidu89 a răspuns:

Poate fi vorba de ejaculare precoce. În cazul asta ai nevoie de pastile sa întârzie ejaculare. Orice lipsa de experienta, care doar având parte de partener stabil o capeți.

| Goete a răspuns (pentru timidu89):

Pastile sa intarzie ejacularea?

| TraianVasilievici a răspuns:

Incearca "edging" si iti vei rafina abilitatile.
ATENTIE! Asta necesitia ff multa DISCIPLINA si FOCUS, si nu e pentru cei SLABI!

| Kiwijuice69 a răspuns:

Masturbarea, și anume practicarea "edging". Adică când simți că e să îți dai drumul, încerci să nu termini, dar să menții această limită cât mai mult. Așa antrenezi să îți poți controla ejacularea

| Kiwijuice69 a răspuns:

Și ar fi bine să nu-ți riști sănătatea pe curve. Nu e de glumit cu bolile cu transmitere sexuala