| deea_3214 a întrebat:

Cum pot citi arhiva de la mess fara s fiu logata?batting eyelashes
adica mie nu imi merge mess'ul dar as vrea s citesc arhiva.big grin
dau fundita >:

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Papusik a răspuns:

Nu se poate .

| yoooo1990 a răspuns:

Ba da se poate, am si programul, da-mi add la id asta dj_alexys_alex si iti dau programul.Este f bun.eu il folosesc e un an si jumatatewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum. Descarca o versiunea 11, Yahoo! Messenger, pentru ca asa poti citit arhivele de oriunde te-ai afla, de la orice calculator.

| deea_3214 explică:

Da.vreau s ii citesc arhiva cuivawinking.ii stiu si parola.ai ceva impotriva >? raised eyebrows

| PupacioasaXxX a răspuns:

Si eu vreau sa stiu love struck :*