| JustMe47 a întrebat:

Merge sa citesc arhiva de mess a cuiva?

9 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Doar daca ii sti parola

| delya91 a răspuns (pentru Aasdfghj):

"Doar daca ii sti parola" nu e suficient...trebuie sa ai acces la computerul respectiv, trebuie sa aiba activata stocarea de arhiva, etc

| Aasdfghj a răspuns (pentru delya91):

Nu ai nevoie de asa ceva cu mess-ul nou.

| delya91 a răspuns (pentru Aasdfghj):

Vorbesti numai prostii...arhiva se stocheaza in log file din cadrul aplicatiei Yahoo, respectiv Messenger in cadrul fiecarui computer individual, deci nu ai cum sa afli ce este in arhiva altui computer de pe computerul tau, daca nu ai acces la el!

| SuperDezastru a răspuns (pentru delya91):

Tu vorbesti prostii pe messenger 11 se salveaza arhiva in serverele yahoo....documentativa inainte sa mai scrieti prostii si sa derutati oameniilaughing

| delya91 a răspuns (pentru SuperDezastru):

Afla arhiva mea, daca te crezi destept!

| SuperDezastru a răspuns (pentru delya91):

Ce zic eu si ce zici tu... eu am zis unde se salveaza arhiva nu ca poti sa afli parola 0_o

| delya91 a răspuns (pentru SuperDezastru):

Tu ai citit ce a intrebat persoana? Ai citit si raspunsurile mele? Nu inteleg ce te bagi daca nu le ai cu astea...ca sa ajungi in serverele Yahoo, trebuie sa treci de ceva, ori sa ai acces la computerul cu pricina...cam asta intreba persoana

| Adda1999 a răspuns:

Da. dar doar daca ii stii parola intri pe mess(pe mess nu pe mail) si apesi ALT-SHIFT-V si iti apare Conversation History. Sper ca te-am ajutatwinking