| DiamanteleSeSparg a întrebat:

Nu pot sa citesc la arhiva pe mess ce am vorbit cu prietenul meu dar ce am vorbit cu alte persoane mergecryingNu stiu ce sa fac, imi apare ceva "runtime error" dau funda promit

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Inseamna ca nu ai setat la messenger ca sa ti se salveze arhiva cu toti care vb tu. Doar ca e putin ciudat ca la ceilalti prieteni iti apare arhiva si la prietenul tau nu. Poate prietenul tau nu are nici el asa cum vrei tu. Umbla la setari atunci cand vb cu prietenul tau. Sper ca te-am ajutat. funda?happy