| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot cuceri o fata care este fitoasa? Adica face pe indiferenta nu neaparat cu mine in general.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Adică este cu nasul pe sus.Atentioneaz-o sa nu se impiedice.Nu cred ca vei avea mari sanse sa o cuceresti.Genul acesta de fete vor baieti cu masină, cu euroi in buzunar, cadouri de firmă.

| LoveSleep a răspuns:

O bați cu propriile arme. Dacă e în parc pe bancă te duci la ea și îi zici să se dea la o parte de pe locul tău. Dacă nu vrea îi spui că poate să stea lângă tine, dacă face liniște.
Trebuie să-i arați că nu poate avea tot ce își dorește, așa cum i-au demonstrat ceilalți dinaintea ta. Dacă a avut câteva relații știe la ce să se aștepte, știe cum să abordeze situațiile și știe cum să te facă să-ți pierzi siguranța aia și atitudinea cu care ai venit la început. Dacă te ții tare, ești noul ei prieten.
Spor.

| Robert1999999 a răspuns:

Spune-i direct ca o placi, astp raspunsul ei, si daca te place treci mai departe si invit-o in oras, iar daca te refuza, nu ai sfarsitul lumi, prefate ca nu exista pentru tine, sa nu ati fie rusine de colegi tai daca o sa rada e tine, gandeste-te ca tu macar ai fost barbat si ti-ai luat inima in dinti si ai incercat, pe cand ei sunt niste fricosi.

Noapte Buna happy

| Alle0019 a răspuns:

Ori e sanatoasa la cap si nu vrea relatii, ori vrea relatii cu "smecherasi", iar atunci sansele sa te combini sunt foarte slabe.

| Hyp a răspuns:

Iesi in evidenta, atrage-i atentia!