| AnnaAnutzza a întrebat:

Cum pot cuceri un baiat? Chiar daca nu stiu ca lui poate ii place de mine sau nu? dau funda pentru primele 10 raspunsuri!
:X:X:X

Răspuns Câştigător
| fashiongirl97 a răspuns:

Il cuceresti prin felul tau de a fi,prin felul cum arati, cum il privesti, cum ii zambesti.:*

4 răspunsuri:
| Bogdan01234 a răspuns:

Pai in primul rand fi tu insati. si atragei atentia cu ceea ce esti tu happy nu trebuie sa faci foarte multe lucruri, pentru ca ai putea sa ii atragi atentia fiind altfel iar mai apoi sa ii treaca imediat si tu asa ajungi sa suferi. incearca sa te apropii mai mult de el dar fara sa fi sufocanta. depinde si de baiat pentru ca sunt baieti carora le place sa se stie peste fete si sa vada ca fetele lupta pentru ei sau sunt baieti carora le plac sa lupte ei pentru ele. anumite gesturi precum un zambet, un cuvant frumos, un apropoo, mai multa atentie, ar putea face multe happy iar daca esti sigura de ceea ce iti doresti atunci sigur o sa reusesti sa ii atragi atentia.

| witc a răspuns:

Tactica mea pe care am folosit-o si a dat roade de fiecare data e ca prima data sa ii arati ca te intereseaza dar sa te rezumi doar la cateva primivi si lucruri cu subinteles apoi sa fii foarte indiferenta:*

| Corina5231 a răspuns:

Ei bine poti cuceri un baiat doar daca el nu este interesat deja de o alta fata. Incearca sa fi cat mai prezenta in viata lui s-au in pauzele orelor de la scoala in acest fel ii vei atrage atentia apoi este posibil sa inceapa sa simta o oarecare atractie pentru tine. Tu fi tu insati iar lucrurile vor merge de la sine.