| PanaDeIdei a întrebat:

Cum pot cuceri un baiat in adevaratul sens al cuvantului? Vreau sa il fac sa se indragosteasca pana peste cap de mine!happy astept raspunsuri, funda!

8 răspunsuri:
| PanaDeIdei explică:

Era vorba cum sa il fac sa ii placa mai tare de mine, pentru ca nu sunt sigura ca el ma place la fel de mult cum il plac eu.

| persseuss a răspuns:

Prin caracterul tau in 1 rand.incearca sa fi prietena cu el intai si o sa fie ok.

| RAY a răspuns:

I oferi ceea ce vrem cu toti mult sex sigur te va place mai mult, asta nu-i gluma, s-a demonstrat ca iubirea este egala cu sexul des

| neutrino a răspuns:

El stie de existenta ta?

| grab a răspuns:

Capteaza-i atentia cu prezenta ta impecabila si cu un zambet permanent in comunicarea cu el.
intreaba-l ce face in timpul liber, ce parere are despre ce faceti impreuna pe la scoala, serviciu etc.

| CuieMoco a răspuns:

De ce nu ii bagi si tu o duma maxima cu ciment? rolling on the floor)

| oly1234 a răspuns:

Sunt de parere ca daca vrei sa fii iubirea vietii lui ar trebui:
1.Sa afli daca chiar te place(poate parea ca te place dar de fapt nu te suporta)
2. Daca esti la scoala liceu sau facultate incearca sa te muti cu el in banca sau prin apropiere si sa vorbiti in pauze.
3.Fal gelos(aproape orice baiat te place dupa ce nu il mai placi)
4.Incearca sa fii cat mai perfecta in TOT.
5.Invital la tine mai discret sau la mall sau undeva.Conversatia va va face sa va intelegeti.
6. Dupa toti acesti pasi asteapta sa faca prima miscare.(de preferinta la un film sau ceva)

Sper ca te-am ajutat.

| romarios70 a răspuns:

De fapt ai cam vrea sa-l bagi sub papuc.
daca vrei sa se indragosteasca foarte tare de tine trebuie sa faceti dragoste nebuneste si daruieste-i o felatie.