| queneen a întrebat:

Cum pot excita foarte tare un baiat?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cu mana sau cu gura.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Lap dance, assjob... Dar depinde de baiat.
Unii deja sunt praf daca vad ca te apropii de ei, altii nu considera nimic wow pana nu le faci oral, altii daca nu vad sani mari, nu e sex... Etc.

| Stropdeploaie a răspuns:

Pai degeaba iti spunem noi ca oricum nu vei reusi!laughing)

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

-Imbracaminte sexy si provocatoare
-Un dans senzual
-Sarutari patimase
-Atingeri in zonele intime

| Andrei258 a răspuns:

Depinde de foarte mulțe factori

| PikkaB00 a răspuns:

Incearca sa il intrebi si pe el ce ii place, ce il excita. E esential sa fii ghidat si de partener. Mangaie-i corpul, saruta-l, linge-l, musca-l poate. Fii salbatica, fii senzuala. Face-ti jocuri de rol. Unii barbati se pot excita si cand stiu ca iti ofera tie placere (masturbare sau oral).
Explorati impreuna.