| Viatamergeinainte a întrebat:

Cum pot excita foarte tare un baiat?

17 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce vrei doar să i ti bati joc de el, dacă nu ai intentii serioase?

| Viatamergeinainte explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu vreau sa imi bat joc de el happy

| William a răspuns:

Daca ai forme trebuie doar sa te deybraci, daca nu...

| neutrino a răspuns:

Roaga o prietena cu experienta sa te ajute, sa joace ea un timp rolul tau.

| milan9 a răspuns:

În nici un caz nu e bine să forţezi nota! Nu în acest mod vei putea obţine ceva de la un băiat, dar în acest mod ai putea tu pierde totul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimite-l la un bar de striptease.

| hummmer a răspuns:

Bre,băieţii îs diferiţi. Ce îl exşită pe unu îl poate lăsa indiferent pe altul. Află mai multe despre ce îi place şi aplică.

| Viatamergeinainte explică (pentru hummmer):

Nu ma refeream la mai multi bre `..ma refeream la prietenul meu

| hummmer a răspuns (pentru Viatamergeinainte):

N-ai înţeles,eu ziceam că ce îl excită pe al tău poate nu excită pe alţii.
Ziceam să afli ce îi place şi să aplici...
Sunt băieţi care se excită tare verbal(vorbe, şoapte), vizual(un striptease), mai violent(cătuşe, biciuri, etc) sau cu un masaj cu finalizare, sau inventează ceva, eşti fată, ai cu ce.

| mateicoca a răspuns:

Ti-as da funda eu daca as putea xD

| mateicoca a răspuns:

Cauta aici : WWW.REDTUBE.COM

| ItsMatrix a răspuns:

Incepe situ sa faci ceva miscari erotice, inainte ca distractia sa inceapa big grin.
Dai un pic din fundulet, mai una alta pe acolo, te mai prefaci ca il saruti dar de fapt te dai inapoi pe spate, muscal de buza, muscate si tu de buza, fa-i ciuda intr-un fel ca tu poti sa-ti pui mana oriunde pe corpul tau iar el nu.

Tre sa faci totul in modul "slow", asa incat sa-l seduci un pic, sa-l dai pe spate, sa-l faci sa astepte,.

Muscal de gat, zgaraiel, spune-i vorbe dulci si dragutebatting eyelashes.
O sa iasa, totul e sa ai incredere in tine.

| Grasuy a răspuns:

Ii soptesti usor in ureche ca a luat 10

| LoveBrokeHeart a răspuns:

Il poti excita daca ii musti usor lobu urechii sau daca ii soptesti ceva usor la ureche se va excita cu siguranta

| Viatamergeinainte explică:

Fara asa ceva big grin

| Viatamergeinainte explică:

Am mai mentionat! fara chestii de genu

| AndreeaCarina96 a răspuns:

Saruta-l usor pe gat, urca-te peste el si freaca-te putin, stai mai cu formele la vedere in fata lui, vreau sa zic daca esti in casa, imbraca-te cat mai sexi, gen...pantaloni ft scurti, un maieu decoltat si mulat, vezi tu... bafta!