| XyYx a întrebat:

Cum pot excita rau de tot un baiat? Sa il fac sa isi piarda mintile big grin. In afara de blowjob si handjob big grin

20 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Trebuie sa ii faci un mouthjob.

| cuvant a răspuns:

Trebuie sa-i povestesti ceva anume deoarece unui baiat ii ajunge sa-si poate imagina si se excita.
Barbatii se excita vizual adica vazand sau pur si simplu cand isi poate imagina

| forever4u a răspuns:

Poti sa iti bagi mana in parul lui si sa incepi sa il "scarpini"...eu asa stiu.big grin

| Seby90 a răspuns:

Ii bagi degetu in rect.

Isi va da drumu in pantaloni.

| bObby123 a răspuns:

Pe langa cele mentionate poti sa ii faci un striptis si sa te imbraci cu ceva foarte sexy!

| RAY a răspuns:

Maximul placeri care il poate avea un barbat e orgasmul, indiferent de ce vei face mai mult de atata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti, in general, dar...Depinde de psihicul lui.

Răspuns utilizator avertizat
| educatie2021 a răspuns:

Asiela, draga mea, nu o sa fiu rautacios, promit.
Am doar o curiozitate. Pe baza raspunsului tau o sa iti si raspund la intrebarea postata anterior.
Cati ani ai? Sincer.

| XyYx explică (pentru educatie2021):

20 de ani am

| educatie2021 a răspuns (pentru XyYx):

@raymusic22tm are dreptate.
Tot ce poti face tu este sa il atati mai mult timp. Sa il ti in suspans.
PRELUDIUL (dans in poala, tocuri inalte in cazul meu - depinde de persoana)
Afla ce ii place.
Dar in final tot acolo trebuie sa ajungi pentru ai oferi "maximul de placere"

| XyYx explică (pentru educatie2021):

Multumesc pentru sfat... il voi pune in aplicare big grin

| educatie2021 a răspuns (pentru XyYx):

Pentru putin. big grin

| TwiXXXie a răspuns:

Dans in poala imbracata sexy
deeptroath

| Sophie7 a răspuns:

Sărută-l pe gât, piept, abdomen.

| b2013 a răspuns:

Hai in chat privat sa exersezi!

| Serge_Sergiu_1989 a răspuns:

Doar dintr-o simpla conversatie, nu trebuie sa ii faci nimic, poti spune ce i-ai face sau ce iti vine prin minte. aproximiativ laughing