| Meli2314 a întrebat:

Stiu ca poate e scarbos pentru unii sa intreb asa ceva, dar bolile prin oral se pot lua doar daca e un blowjob, in cazul in care i se face oral unui baiat. gen daca doar daca atingi cu gura penisul se ia boala, nu si daca se face handjob doar. imi puteti explica?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Sunt boli, așa cum ți-am mai spus deja, care se pot lua și prin blowjob (sex oral) și prin handjob (labă/masturbare). Sau o combinație a celor două.
E suficient contactul cu o zonă infectată sau cu fluide corporale.
===
PS apropo de otrăvuri și pus mâna: pune-ți o picătură de nicotină (substanța pură) sau de ricin pe piele și vezi dacă mori sau nu. Și mai sunt multe exemple.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"bolile prin oral","blowjob"= pleonasm. straight face
Deci tu iei bolile prin mana, nu? laughing
Ai incurcat intrebarea de naiba o ea.

| Meli2314 explică (pentru anonim_4396):

Ma refeream ca bolile se iau doar daca, cand i se face oral baiatului, e si blowjob, nu doar handjob. gen daca fata isi foloseste doar mana, fara saruturi si alte tampenii, nu poate lua boli

| Meli2314 explică:

Doar daca*

| anonim32104333 a răspuns:

Da, se poate lua foarte repede și foarte ușor o boală cu transmitere sexuală și prin sex oral, în special sifilisul și HIV-ul. Tot la fel de ușor poți lua sifilis, HIV sau sida și dacă faci sex normal neprotejat (prezervativ) cu o persoană. Din nou, extrem de rapid și ușor poți contracta o boală cu transmitere sexuală gravă și dacă sperma celui cu care consumi/ai consumat actul sexual ajunge la tine în gură, în urma sexului oral...