| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot face ca un baiat sa ma placa? Si cum sa aflu daca am place. sau nu?

4 răspunsuri:
| lOllipOp a răspuns:

Sa fii tu insutiwinking, si sa-l intrebiwinking.happy

| hahaha a răspuns:

Vorbeste cu el... asta e cea mai buna solutie, daca vede ca il observi, o sa realizeze si el ce se intampla

Răspuns utilizator avertizat
| JuLyScLiPi a răspuns:

In primul rand pune-ti o prietena sa-l intrebe daca te place sau nu si daca zice ca te place incearca sa iti pui prietena sa te combine cu el. Daca nu te place te sfatuiesc sa nu renunti la el fiindca numai lasii renunta.Incearca sa-l faci gelos cu un prieten de-al tau te asigur ca va merge. Daca vrei sa te placa fii tu insuti nu te preface ca esti altcineva.Si iti mai dau un sfat cel mai bine e sa nu-i arati in fata ca-l placi poarta-te ca si cum ai fi indiferenta cu el, ca si cum nu te-ar interesa deloc ce zice el, baietilor le plac fetele dupa care sa alerge ei dupa ele nu ele dupa ei. funda? plz...