| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac ca un baiat sa ma placa, sau cum aflu ca un baiat ma place?

12 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Intră-n gaşca lui de prieteni, făte plăcută şi făi ochi dulci, poate te remarcă.Ca să afli dacă te place, pune un prieten dea-l lui su întrebe ce părere are de tine.Baftă!

| SimonaQs a răspuns:

Exprimati sentimentele prin comportatarea ta cu el. Daca tu il placi si ii arati asta prin comportamentul tau el sigur isi va da seama sau poate si-a dat dar nu vrea sa iti spuna
Daca el te-ar place (si nu exclud asta) iti poti da seama cum vorbeste cu tine si cum vb cu alte persoane daca comunicati mult pe mess pe facebook daca iti lasa emoticoane sau daca te baga des in seama daca vorbiti la telefon

Sunt multe semne numai sa iti dai seama de ele...
Sper ca te-am ajutat... Pupiciii kiss kiss
Funda? big grin

| ChrissD a răspuns (pentru SimonaQs):

Eu sunt baiat si nu procedez asa.

| SimonaQs a răspuns (pentru ChrissD):

Zimi si mie ca sa invat si eu de la tine laughing)

| ChrissD a răspuns (pentru SimonaQs):

O scot in oras, o invit la mine acasa cand nu e maicamea si o
f**, daca e buna si ii place o iau si o f** in fiecare zi

| SimonaQs a răspuns (pentru ChrissD):

Ce strategie...Dar sa stii ca nu sunt toate fetele asa proaste cum le crezi tu..Si eu nu ma numar printre ele. Sunt mai hoata decat tine si te fac din 3 miscari...Pui botul imediat laughing)

| ChrissD a răspuns (pentru SimonaQs):

Te-ai enervat, inseamna ca te-a jucat mai demult unu ca mine pe degete, sti bine ce sa faci acu, dar baieti sunt smecheri si te pun in pot imediat.

| SimonaQs a răspuns (pentru ChrissD):

Da asa e am trecut prin ceva de genu.(nu m-au facut sa ma culc cu ei ) e o greseala minora care am invatat din ea... Asa e te seduc repede dar cu mine nu mai merge.winking

| myruna2012 a răspuns:

Pai, intai trebuie sa se uite la tine, si sa nu-ti arate ca te place.

Stiu pentru ca am facut cu un baiat o ''drama'' adica la scoala, eu am fost mary (fecioara maria) si el Joseph (iosif) Si eu naste-am si il aveam pe Jesus (Iisus) si faceam acolo pe scena...

Chestia e ca mi-a placut! Il placeam si eu pe el...Nu ii aratam, nici el.

Dar stiu sigur ca ma place!

Si cum faci un baiat sa te placa. Depinde, cat de frumoasa esti, ce gusturi are baietii.

Nu il poti face sa te placa! El iti va arata daca te place sau nu!

Tu nu ai cum.

Daca te bagi pe langa el, o sa te urasca mai mult...ZIC SI EU.

DEPINDE DE BAIETI!

| bogdi504 a răspuns:

Era un proverb:Cine se bate se iubeste.Deci 1 ar fi sa-ti atraga atentia enervandu-te.2 Daca te priveste mult pe ascuns sau daca vorbeste mult despre tine si 3 dar nu in ultimul rand daca te lauda.Ca sa-l faci sa te placa trebuie mai intai sa-i devii un bun prieten si sa fii mai apropiata de el.Sa razi cu el etc. Funda?

| Alexu420 a răspuns:

Fa dragoste cu el si renunta la ce te-a invatat mata! (astea sunt doar complexe)

| Sirzechs a răspuns (pentru Alexu420):

Nu oferi sfaturi idioate.