| bogz a întrebat:

Cum pot face sa cunosc mai multe tipe, adica nu gasesc o conjunctura sa ma intalnesc, in cluburi nu prea merg ca nu-s cu alcoolul, de obicei sunt cu masina?

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Tu n-ai prieteni? Prieteni care au prietene, care au prietene, etc. Cauta in medii in care ai putea gasi o fata serioasa, nu in cluburi, ca daca cauti in cluburi, 99% sansa sa gasesti fete interesate doar de relatii superficiale (cele mai serioase mergand de obicei in cluburi insotite de prietenii lor).

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Incearca in badoo dar asta nu inseamna ca daca cunosti mai multe femei esti smecher, vei fi propens sa tragi un HIV, sifilis, gonoree, etc. Mai bine stai la locul tau si asteapta pramatia aia care s-a saturat de atata sex si vrea ceva serios

| DoarSteff a răspuns (pentru mgtow):

Rece. happy... laughing rolling on the floor laughing laughing laughing

| mgtow a răspuns (pentru DoarSteff):

Nu merita sa sufere omu

| DoarSteff a răspuns (pentru mgtow):

De vreo boala sau? laughing rolling on the floor

| mgtow a răspuns (pentru DoarSteff):

De ambele

| DoarSteff a răspuns (pentru mgtow):

laughing

| bogz explică (pentru mgtow):

laughing

Răspuns utilizator avertizat
| methodmen a răspuns:

Fete poti cunoaste oriunde, asta daca ai si un pic de nebunie cu tine si curaj