| robertrobertt a întrebat:

Eu stau singur acasa ,toti colegii mei si colegele mele din liceu au plecat la fac in alta parte de aceea ma intalnesc cu ei cand mai vin in week-end si in vacanta ,pot spune ca am niste prieteni de treaba,deocamdata incerc sa-mi gasesc un job sa-mi ocup timpul...conjunctura a facut ca eu sa nu pot merge la o facultate de zi de aceea imi lipsesc putin prietenii .As avea doua intrebari:una ar fi pana imi gasesc un nou job si mai intalnesc persoane ce as putea face sa-mi ocup timpul si a doua intrebare cum sa-mi fac un nou grup cu care sa ies la un party,la ceva.etc.sg posibilitate care o vad deocamdata ar fi sa-mi fac o prietena si prin ea sa cunosc si alte persoane,,,ce credeti...o a treia intrebare ar fi de ce unii imi spun ca daca ar fi in locul meu sa stea singuri ar da nu stiu ce petreceri ar aduce nu stiu ce fete ideea e ca mai vin si eu acasa uneori cu o fata dar nu inteleg dc tot repeta chestia ca daca ar fi in locul meu sa fie oare invidie va rog sa raspundeti doar cei care vb la modul serios.multumesc funda

1 răspuns:
| AlinKun a răspuns:

Incearca sa iti faci un amic si o amica intai. Apoi daca esti singura da o petrecere si in urma ei o sa cunosti prieteni deai prietenilor si tot asa pana ce o sa va imprieteniti si o sa faci un grup solid zic eu