| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot face sa îmi iasă mai multa sperma? Sa dureze mai mult actul sexual? Sa fie mai intens? (Știu că dacă nu fac timp de câteva zile voi avea mai multa)

5 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Sa iti exploatezi capacitatile copului la maxim, prin :

-alimentatie
-hidratare
-odihna

Daca intampini probleme, ia temporar niste suplimente ca sa iti maresti productia. Ca sa dureze mai mult actul, incearca sa te abti, chiar sa te gandesti la altceva, este si dovedit ca functioneaza asta.

| Dana1999 a răspuns:

Dacă e mai multa nu e si mai intens.

| SoareDaniel a răspuns:

Nu ti-e frecata cum trebuie cred...p l m tine-o mai mult pana deschizi sampania stii ce zic

| CuvantulLuiPetru a răspuns:

Poate sa fie si din cauza alimentatiei, bea mai multa apa, mananca mai sanatos.

| georgelex a răspuns:

Marathon