| Jessicajsi a întrebat:

Cum pot face un baiat care m-a iubit enorm de mult și încă ma iubește sa se întoarcă la mine? Ne-am despărțit din cauza ca eu prea îl apreciam dar eu abia acum realizez cât de mult
Îl iubesc. Cum sa-i dovedesc și sa-l fac sa-mi mai dea încă o șansa?

7 răspunsuri:
| Clarity a răspuns:

Ce ar trebui sa faci ii sa te gandesti de ce l-ai tratat in modul acela de la bun inceput? daca el tot ce facea ii sa te iubeasca.
Inainte sa va impacati, daca o sa iti mai dea o sansa, trebuie sa intelegi de ce, ca sa nu se mai intample iar. Daca nu te gandesti la asta, o sa profiti de sentimentele lui si atunci nu ii correct fata de el.
Cand ai inteles de ce ai facut toate astea explica-i si lui si numa atunci o sa poata sa decida daca ii pregatit sa incerce iar.
Gandeste dupa toate astea daca nu ar trebui sa te concentrezi pe tine, sa inveti cine esti inainte sa fii cu el sau cu altcineva.
Cand nu stii cine esti, tot ce faci ii sa ranesti pe alti, si in acelasi timp pe tine. Cand ai grija de tine, ai grija de alti.
Sper sa te ajute.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca zici tu ca inca te iubeste, ar fi suficienta o discutie, in care sa-ti recunosti vina, si sa ii spui ca vrei sa fii cu el.

Răspuns utilizator avertizat
| Sarah35277 a răspuns:

Daca inca te iubeste asa cum spui tu, ar trebui sa fie usor.
Ar trebui sa il lasi putin, sa nu il bombardezi cu mesaje sau ceva, daca nu era toata treaba cu carantina iti sugeram sa iesi cu el sau,, din coincidenta,, sa iesi si tu cu acelasi grup de prieteni apoi sa flirtezi putin, sa l tachinezi si sa fi jucausa etc.
Ba la mine mergea asta cu iesitu afara pentru ca inca tinea la mine si gen eu il mai luam de mana din greseala sau il mai luam in brate.

| Mmcosmin a răspuns:

Doar vorbind cu el poti face ceva in aceasta directie. Nu exista alta cale, orice raspuns ai astepta tu de la TPU. Suna-l chiar acum!

| MarcelBoaba69 a răspuns:

Nudes