| ALyNuTzZa:x a întrebat:

Am fost cu un baiat 1 luna iar apoi ne-am despartit din cauza lui pentru ca nu am vrut sa ii pun mana pe...acum au trecut deja vreo 3-4 luni de cand ne-am despartit dar eu inca il iubesc iar el ma ignora ma injura ba chiar mai are putin de ma ia si la bataie dar cu toate astea mi-a spus ca ma iubeste ca se gandeste la mine si ca nu a mai iubit nici o fata cum ma iubeste pe mine. il iubesc mult si vreau sa ma impac cu el ce se fac?

Răspuns Câştigător
| adryutzza13 a răspuns:

Hmmm...cati ani ai tu? si pe ce sa-i pui mana? daca e la ce ma gandesc eu...inseamna ca e obsedattongue dar daca te impaci cu el si vrea sa faceti stii tu ce si o luati iar de la capat? eu zic sa il uiti sau sa te combini cu un alt baiat, sau poate un prieten de-al lui. Sper ca ti-am fost de ajutor:*

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa eu sugi

| madylynatha a răspuns:

Doamneee fereste eu la 11 ani ma jucam cu curu in nisip si tu apuci baieti de... huuuaaa curvo

| ALyNuTzZa:x explică:

Apropo am 11 ani iar el 13

| ALyNuTzZa:x explică:

Pai m-am comb. ca alth baiat dar toth la el imi e gandu'