| TheOne19 a întrebat:

Cum pot oferi unei fete un sarut frantuzesc de neuitat? Poate spune cineva ce ar trebui sa fac mai intai? Sa o sarut normal?

Răspuns Câştigător
| SAMM0603 a răspuns:

Uite aici sa intelegi mai bine minutul 1:44:
http://www.youtube.com/watch?v=tJsEHT5djlw

21 răspunsuri:
| SAMM0603 a răspuns:

Te apropi usor cu buzele, o privesti in ochii. Mai intai un sarut lung normal apoi usor deschizi gura, pui mana ta pe fata ei/lui. Si de aici te pricepi tulaughing

| TheOne19 explică (pentru SAMM0603):

Si cand intervine limba, nu mai am buzele lipite de ale ei nu?

| TheOne19 explică (pentru SAMM0603):

Pai si ala e frantuzesc? Adica mi se pare un sarut normal ce face baiatul ala.

| TheOne19 explică (pentru SAMM0603):

laughing Vreau sarut frantuzesc.Care din ele e bun? Daca stii si ma ajuti poti lua funda.

| SAMM0603 a răspuns (pentru TheOne19):

Cel mai placut este primul. Sunt fata si stiu cel mai bine. Al doilea este mai..scarbos si nu cred ca exista fata careia sa-i placa. Cel putin una normalalaughing Oricum, cel mai placut este primul, mai ales daca ii pui mana fetei pe gat si degetu mare pe obraz cum a facut ala din video air cu cealalta mana o tii langa tine.

| TheOne19 explică (pentru SAMM0603):

Si primul este sarut frantuzesc nu? Adica e ca un sarut normal si in timp ce o saruti ii bagi limba in gura?

| SAMM0603 a răspuns (pentru TheOne19):

Dalaughing Exact

| TheOne19 explică (pentru SAMM0603):

Sigur e bine asa? Deci o sarut si dupa nu inteleg cum ii bag limba in gura (scuze de expresie da mai frumos nu stiu cum ar putea fi)?

| SAMM0603 a răspuns (pentru TheOne19):

Lasa-mi id tau laughing

| SAMM0603 a răspuns (pentru SAMM0603):

Sau pe scurt, o pupi in bot pur si simplu. Apoi deschizi usor gura si de aici ai sa vezi ca te descurci. De aici in colo degeaba iti explica cineva deoarece vei face cum vei crede pe moment. O sa-ti placa.

| TheOne19 explică (pentru SAMM0603):

2:15 pana la 2:21 e singurul moment in care foloseste limba in videoclipul ala cu how to kiss with tongue?

| TheOne19 explică (pentru SAMM0603):

Ti.am dat funda dar daca ma mai ajuti cu ceva iti sunt recunoscator. In primul videoclip pe care mi l.ai dat, cel cu how to kiss with tongue, de la minutul 2:15 pana la 2:21 e singurul moment cand foloseste limba? daca nu e singurul te rog sa-mi zici si alte momente din video cand foloseste limba http://www.youtube.com/watch?v=tJsEHT5djlw

| SAMM0603 a răspuns (pentru TheOne19):

Incepi cu un sarut normal apoi cu limba. Si cel cu limba poate sa dureze si 5 secunde si 50 de secunde. Cate vrei tu. Lasa video si experimenteaza

| SAMM0603 a răspuns (pentru TheOne19):

Uite aici sa intelegi mai bine minutul 1:44:
http://www.youtube.com/watch?v=tJsEHT5djlw

| MrSoapte a răspuns:

Baga-i un deget in cur!

Răspuns utilizator avertizat
| DV a răspuns:

Uite aici:
http://a1.ro/......uzesc.html

| daNN2000 a răspuns:

Pai prima data ii dai un sarut normal, apoi unul frantuzesc in timp ce-o strangi in brate!

| radu1bastea a răspuns:

Fratica din partea mea ai sfatul urmator pur si simplu incepi incet o iei in brate si o saruti dupa care o musti usor de buza si accentuez usor si finut nu ca nemancatul dupacare usor deschizi gura si iti strecori limba din ce in ce mai mult, bafta frate!