| Cezar_Bălău_1996 a întrebat:

Cum pot rezista mai mult atunci cand ma masturbez? Dau funda

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Poti prelungi timpul de masturbare pe timp nelimitat, prin efectuarea unor opriri scurte de cateva secunde/zeci de secunde a activitatii de frecare a penisului, in momentul in care nivelul excitatiei atinge un anumit nivel extrem, care daca este depasit se produce fenomenul ejacularii instantanee. Sanatate! big grin

| kandaraki a răspuns:

Schimbi mana si faci cate o pauza din 3 in 3 minute si iti tii respiratia adanca adanc si apoi incepi a fredona - I'm-a stupid man, I'm-a stupid man.
te va tine asa 2 ore minim!

| AlexCristi97 a răspuns:

Exersand. Se numeste "edging" adica te masturbezi pana ajungi la limita ejacularii dupa care te opresti cateva secunde si faci iar. Fac asta cam tot timpul cand ma masturbez deoarece ejaculand direct exista sanse sa ejaculezi precoce in timpul sexului, asa te si antrenezi oarecum. Desi in timpul sexului e alta poveste, facand asta reusesc sa rezist si cateva ore la masturbare.

| Camuflaj2017x a răspuns:

Fa-o cu limba scoasa.

| JustAsking21 a răspuns:

Te gandesti la scoala...