| Ryuuzuka a întrebat:

Cum pot sa arat cuiva ca nu prea imi pasa,adica sa fiu putin mai indiferenta, dar totodata si ca tin la el.Adica ma refer sa nu par `disperata` laughing pentru persoana respectiva happy.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| rousz a răspuns:

Buna! Nu-i arata ca esti nepasatoare pentru ca atunci poate va crede ca nu mai ti la el si-si va pune semne de intrebare, incearca sa nu-l stresezi cu telefoane si sa-ti stapanesti geloziile ( bine daca esti geloasa) si va fi bine!

| Ahead a răspuns:

Trebuie sa il seduci poti invata seductia pe www.despreseductie.ro e ca un fel de scoala de seductie

Răspuns utilizator avertizat