| anonim_4396 a întrebat:

Hei.

Merita sa lupti pentru cineva..chiar daca acea persoana nici nu stie cat de mult o placi, sau este indiferenta fata de voi?

( prin indiferent ma refer la placut..adica ii sunteti indiferenti ) as face orice pentru ea însă ea nu își dă seama de asta,o văd că suferă ce îmi recomandați să fac sa o pot apropia de mine? va rog mult nu mai suport! Îmi vine sa mor cand o văd că suferă,, cum sa ii arat că îmi pasă de ea? Cum crying

Funda

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In general merita sa lupti.Dar la fel de important este si sa stii cand sa te opresti, sa nu te milogesti de ea. Oricum, la ce intrebari pui tu, slabe sanse sa o "cuceresti".

| ș53fan a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce slabe șanse? Ce fel de întrebări pun mă rog?

| anonim_4396 explică (pentru ș53fan):

Patetice.Care arata 0 incredere in tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai sa iti spun ceva. Si eu am o fata in clasa cand am intrat in clasa a-9-a eram i dragostit. Crede-ma ca am incercat de n ori sa ii atrag atentia si sa o fac sa ma placa dar nu am reusit. Era indragostita de alt baiat. A trecut un an, suntem prieteni dar ea a avut vreo 5 iubiti pana acum, oricum pe mine ma vede doar asa ca un tocilar simpatic cu care poate vorbi din cand (asta cred eu). Anyway, dragoste cu sila nu se face. Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă e măritată, nu.

| ș53fan a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu nu este măritată, nici nu știu, de fapt nu cred că este cu cineva acum, mi-a trimis o conversație cu așa zisul actualul însă nu știu ce să cred pentru că nu apare și data! Deci?

| Victor453 a răspuns:

Nu meirita, sunt foarte putine sanse ca s eva uita la tine la ceva mai mult decat pur si simplu prieten

| Aimwork a răspuns:

Dragoste cu sila nu se poate!
Daca te milogesti de ea poate vei fi in relatie dar tot vei fi doar tu indragostit si va fi si mai grea despartirea.
Daca ea sufera din cauza baietilor nu ar trebui sa-ti pese pentru ca e alegerea ei!
Ea nu e o victima..doar te-a convins pe tine ca e una.ea are nevoie efectiv de un,, fraier" de care sa se foloseasca ..si tu esti acela! Crezi ca ea nu vede ca tii la ea? Ei bine ea se foloseste de asta!
Si cand sufera sa stii ca merita! Ea si le face!

| ș53fan a răspuns (pentru Aimwork):

Și ce spui să fac

| Aimwork a răspuns (pentru ș53fan):

Sa fiti prieteni daca vrei desi nu-ti recomand.
Sa uiti de visele astea ..toti le avem dar cu cele mai proaste persoane.
Si cauta-ti alta care se uita la tine ca la prima nu ultima optiune.
Stiu ca e greu dar trece!
Succes!

| ș53fan a răspuns (pentru Aimwork):

Să fiu prieten? Adică?

| Aimwork a răspuns (pentru ș53fan):

Sa ramaneti*
Ma scuzi.dar eu personal as fugi cat mai departe de oameni toxici.
In liceu am fost tarat 2 ani dupa una ..nu-ti pierde timpul cum am facut eu!