| georiana a întrebat:

Vreau si eu status de indiferentabig grin daca intelegeti ce vreau sa sp...sa arat cuiva ca nu imi pasa ca sunt imuna si indiferenta la toate vorbele rele pe care le spune

4 răspunsuri:
| a răspuns:

1.Stiu am un talent nativ, sa folosesc un zambet fin pe post de sedativ

2.Sunt o fata cu tupeu si fac numai ce vreau eu:X
3.Prietenii adevarati tin la tine Si sunt langa tine si la rau si la bine Nu te barfesc pe la spate Ci te ajuta chiar in toate
4.Nu mai sunt fetita pe care o stiai tu mai demult... Poate nici n`ai observat de la un timp am mai crescut

5. Vreau ceva doar pentru mine, ca stiu cum sa-mi mearga bine, daca ma intreb de tine...du-te tare cat te tine!

6.Te privesc cu sila, nu-mi provoci decat mila Plagi incontinuu si spui ca doar tu esti de vina Stii…dar e putin cam tarziu Nici eu nu sunt asa cum as vrea sa fiu
7.
Am invatat sa iubesc tot ce era al meu,Dar am putut sa traiesc si fara ce nu aveam!

Zambeste celor ce te urasc sa simta ura ta,Zambeste celor pe carere ai iubesti,sa simta dragostea ta, Iar daca vreodata cei pe care ai iubesti te vor trada, zambeste sa simta indiferenta ta

Intodeauna fetele au iubit cu inima, dar cum baietii nu au reusit sa treaca dincolo d forme, s`au hotarat si fetele sa nu mai treaca dincolo d portofele

| lookingforlove a răspuns:

Hear with your heart.See with your soul.
There isn't too late.
Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning how to dance in the rain.
Si in general vezi mai multe daca scrii pe google in limba engleza...winking astea care ti-am scris sunt cateva doar generalehappysucces, hunhappy

| Slim a răspuns:

Am ranit persoane dragi, poate asta imi e firea, ma uit in ochii mei in poze si-mi intorc privirea.

| IoanaaAa3 a răspuns:

Nu ma atinge. Nu plange. Si stii ceva? Lacrimile tale nu mai au de mult efect asupra mea.

Si iti multumesc ca m'ai facut sa vad ca nu esti ce'mi doresc.
Si ai inceput sa regreti. Minciuni. Lacrimi. Gesturi. Le regreti pe toate unul cate unul. Regreti ca n-ai stiut sa ma pastrezi. Sa ma ai doar pentru tine... Acum am plecat si nu ma mai intorc..."

Vreau sa te fac sa ma vrei! Sa ma privesti! Sa ma atingi! Sa nu poti trai fara suflarea mea! Dragule... durerea ta e placerea mea!

Nu meriti nimic. Odata am fost atat de oarba incat sa cred ca meriti. N-ai meritat nici atunci, dar stii cum e „ nu e orb mai orb decat cel care nu vrea sa vada". Si in mod sigur, eu nu vroiam sa vad

Te-ai intrebat vreodata cate ai putea sa pierzi daca ma dai la o parte si nu o sa ma mai vezi? Deschide ochii, vreau sa te privesti.mai sti cine esti?

Va veni timpul sa vorbim din nou. Eu o sa rad de multe. Tie o sa-ti para rau.happy