| Albert9928 a întrebat:

Cum pot sa conving pe fata care imi place mie de ea sa iasa cu mine in parc la o plimbaree? Funda

Răspuns Câştigător
| pursisimpluAlex a răspuns:

Ai si tu mai multa incredere in tine daca te vad ca ai ajuns pana acolo isi dau seama ca u chiar o placi pe sora lor tongue si nu te *** in curlaughing si da-mi funda mai repede laughing

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Roaga un prieten sa te ajute.

| Albert9928 explică (pentru neutrino):

Nu prea am apelat la pretenii si situl asta pentru ce este? este pentru ajutor

| pursisimpluAlex a răspuns:

Cum sa o convingi? da ce ii zici sa se culce cu tine?laughing o intrebi foarte frumos daca vrea sa iasa cu tine in parca la o plimbare si daca te place va veni daca nu imi pare rau pentru tine.bft

| Albert9928 explică (pentru pursisimpluAlex):

laughing) pai faza era ca masa nu prea o lasa afara sad ca a vazut-o odata stand de vorba cu mine si de atunci nu prea mai iese afara

| pursisimpluAlex a răspuns (pentru Albert9928):

Daca e asa. du-te la ea la usa si invit-o in parc sigur o lasa big grin

| Albert9928 explică (pentru pursisimpluAlex):

Daa ma are 6 Fratii ma *** Toti in CUr.

| Albert9928 explică (pentru pursisimpluAlex):

Bai sunt Mari fratii ei are 20 22 25 30. etc nici la dracul nu o sa bat la usa ei doar o sa-i zic la scoala

| pursisimpluAlex a răspuns (pentru Albert9928):

Ai si tu mai multa incredere in tine daca te vad ca ai ajuns pana acolo isi dau seama ca u chiar o placi pe sora lor tongue si nu te *** in curlaughing si da-mi funda mai repede laughing

| InGeR aLb a răspuns:

Paii...ia-o asa cu usoru, nu o forta, intreab-o asa cu frumosu, incearca sa fii dragut! E.g. - Ai vrea sa iesi cu mine in parc sa ne plimbam? Sa nu ii zici: Auzii hai vii cu mine in parc daca vrei da daca nu nu laughing love struck Sper ca am fost de ajutor!