| PlayersGonnaHate a întrebat:

Cum conving o fata sa iasa la suc cu mine?

5 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Da si tu mai multe detalii bo$$. O cunosti de mult? Vrei de-odata sa o inviti?

Daca ati mai vorbit si ulterior... adica sunteti prieteni nu trebuie absolut nicio abordare. Du-te frumusel si intreab-o "Maria/Ilinca/Marcica vrei sa iesi cu mine la un suc?"... ce vrei sa convingi? Nu trebuie sa-ti prezinti un punct de vedere intr-o astfel de conversatie. Fie vrea, fie nu.

| PlayersGonnaHate explică (pentru Aylee):

Pai nu vrea dar vreau sa o conving

| danutzu96 a răspuns:

Daca nu vrea las-o. Cu forta nu o poti lua.

| PlayersGonnaHate explică (pentru danutzu96):

Stiu dar na

| danutzu96 a răspuns (pentru PlayersGonnaHate):

Cauta alta fata. Daca e un refuz categoric iti recomand sa nu mai incerci pentru ca e clara treava. Daca te-a refuzat mai in gluma sau cu jumatate de gura mai poti trage de ea. Gen ii faci un fafor si ii ceri in schimb sa iasa cu tine.