| pauliblis a întrebat:

Cum sa o conving pe fata respectiva sa iasa cu mine la un suc?

(ne cunoastem deja)

Răspuns Câştigător
| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Mai incearca domnule, daca mananci pentru prima data un fel de mancare u gusti de mai multe ori sa vezi ce si cum? Nu te grabii ca strici totul, spune-i ca daca atunci a fost ocupata poate ca isi face timp da iasa cu tine la un suc, la o plimbare in aer liber, la un muzeu ceva

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cu o invitatie la un spectacol.

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Ai invitat-o si nu a mers?

| pauliblis explică (pentru SpitalulDeGlumeti):

Nu, nu a mers, a spus ca e "ocupata" happy

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru pauliblis):

Mai incearca domnule, daca mananci pentru prima data un fel de mancare u gusti de mai multe ori sa vezi ce si cum? Nu te grabii ca strici totul, spune-i ca daca atunci a fost ocupata poate ca isi face timp da iasa cu tine la un suc, la o plimbare in aer liber, la un muzeu ceva