| justifyme a întrebat:

Cum sa cuceresc un baiat?
cum sa ii arat ca-l plac, nu sa-i zic?!

Răspuns Câştigător
| Rubi91 a răspuns:

Nu prea e bine sa ii arati ca il placi.De multe ori baietii si-o iau in cap...Ar fi mai bine sa te faci remarcata, sa il faci pe el sa te placa.Baietilor nu le plac fetele care se ofera pe tava.

2 răspunsuri:
| heiii a răspuns:

Si Rubi nu inseamna ca daca ii arati baiatului ca il placi te oferi pe tava. e patetic. poarta'te frumos cu el. incearca sa nu fii extrem de entuziasmata in fata lui, mai arunca'i cate o privire.bafta!

| Annie a răspuns:

Fi tu insuti, asta e de ajuns.Si da uneori uni baieti si-o pot lua in cap cand afla ca o fata il place.