| amy_5000 a întrebat:

Cum pot sa cuceresc un baiat caruia i-a plcut de mine dr acum nu ii mai place?

12 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, pai daca te-a placut candva se poate sa il recuceresti, dar poarta-te cu el astfel incat sa realizeze ca iti place d eel, stai in preajma lui, vb cu el de cate ori ai ocazia, gaseste scuze sa intri in vorba cu el, zambeste-i, si priveste-l insistent, sa te observe, bafta.

| amoremioX a răspuns:

Daca tot ce a simtit pentru tinehappya muritsad nu prea mai ai ce face,,, daca mai simte ceva pentru tine poate va face el ceva,, da nu-i oferi pe tava iubirea ta!:*

Răspuns utilizator avertizat
| vrajitoarea_1628 a răspuns:

De unde sti ca nu ii mai place? ti-a spus el? poate in sufletul lui sentimentele pentru tine ink nu au muritwinking

si sti tu speranta moare ultima...

succes!:*

| carlita_4462 a răspuns:

Daca vrei sa-l recuceresti prima data afla din ce motiv nu te mai place...si daca merita sa schimbi acel ceva nu-ti urez decat succes

| irimescumanole_2488 a răspuns:

Nimic cauta altu, sau poate acum ai place sa, l cuceresti tu daca a fost refuzat de tine t, i-a venit randul sa umbli tu dupa el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca nu te mai place, nu poti sa ii faci vraji sa ii mai placi. Tu stii ca dragoste cu sila nu se poate. Si daca te agiti prea mult sa il cuceresti nu castigi nimic. El va crede ca este mare macho si ii vor creste actiunile iar tu vei fi pentru el, doar aia care "moare dupa mine". Asta vrei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

. acum degeaba ai pierdut asta e happy multe din voi faceti geseala asta, adica ma rog. majoritatea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e corect doar ca el nu arata ca te place dar adevarul este ca oricum te place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! pai ar fi o solutie si cea a monicai, dar una ar mai fi si sa te imbraci cat mai provocator, sau sa iti faci ceva mai special, si atunci cand esti in preajma lui sa nu te arati interesata de el. te prefaci interesata de alti baieti...asta zic eu ca il va face sa te vrea...:d mie imi merge chestia asta.nu il mai bagam in seama, il ignoram si asta il facea sa vorbeasca cu mine si sa se dea la mine, ca sa ma faca sa imi placa de el[el crezand ca nu imi place] dar nu cedam, continuam asa pana cand imi zicea ca ma place, sau imi arata el singurhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acelasi lucru mi s-a intamplat si mie, si cred ca totusi mai simte ceva pentru mine. vorbesc cu el, il salut, il privesc dar mi-e frica sa nu par prea insistenta

| loveee a răspuns:

Si eu am cam aceeasi problema, dar e mai complicat la mine pentru ca el sustine ca ii place de alta fata, dar il tot surprind uitandu-se la mine (asa facea si inainte cand prietenele lui mi-au zis ca ma place ) Deci pana la urma cum e? imi poate spune cineva? Ana.