| Miclos_Gemi_1938 a întrebat:

Cum pot sa cuceresc un baiat? fundalove struck

9 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Fii tu normală! Nu încerca schimbări asupra ta doar să impresionezi. Dacă o să te placă, o s-o facă pentru ceea ce eşti tu. Doar evidenţiază-te în ochii săi şi restul vine de la sine. Cum? Prin comportament, vestimentaţie şi vorbe.

| Jakoban a răspuns:

Esti fata ai armele din dotarelaughing

| yanira4u a răspuns:

Ii arati o ţâţâ

| AndreiPiticu99 a răspuns:

Depinde de baiat (aica cum este el.) daca este mai sensibi (cum sunt eu) iar place sa ii spui cati place de el si sa nu te schimbi dar de dragu sa-l faci sa te placa. fii tu insati, si spune-i cati place de el. Pa Succes

| KooKoo a răspuns:

FA ce stii laughing)

| Nedea_Marius_1994 a răspuns:

Ai putea sa te imbraci mai sexy asa sigur va pune ochi pe tine

| perhan a răspuns:

Ofera-i tot ce vrea si va vedea ca esti interesata de el

| catalina120 a răspuns:

1.Scoate-ti in evidenta calitatile! atat fizice cat si morale.
2.Stai calma cand ii vorbesti
3.Zambeste-i frumos si incearca sa pari perfect fercita in compania lui.
4.Asigura-te ca aveti subiecte comune de discutie chiar inainte de a-i vorbi
SPER CA TE_AM AJUTAT happy

| Georgyys a răspuns:

Fiind tu insuti.