| andenda a întrebat:

Cum sa cuceresc un baiat in scurt timp?
ofer funda:X

7 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Chiar crezi ca putem fi cuceriti?
pur si simplu un baiat place o fata sau nu. nu tine cont de nu stiu ce prostii.
dupa ce face si el o gluma mai buna si tu razi il spui ca vrei sa il saruti (pe obraz) sau cand iti face un favor ceva. de acolo intra el in actiune... sper laughing

| 5123fsda a răspuns:

Incearca sa-l saruti! Daca iti accepta sarutul te place si o sa vrea sa fiti impreuna daca nu...straight face opusul!

| Ando1dul a răspuns:

Intreaba-l daca-i place sexul oral

| Liviucu a răspuns:

Il seci la cap cu telefoane si ai grija lui zilnic. Pe mine sincer asta ma da pe spate si ma face sa devin dependent de o fata. happy

| Sfatosul2012 a răspuns:

Incearca sa l saruti... si lasa l sa creada ca are o sansa sa fie norocos...din punct de vedere sexual. Speranta moare ultima. baftawinking

Răspuns utilizator avertizat
| AdyP20 a răspuns:

Te duci la el, te introduci ma cheama blablabla imi plac ochii tai, bla bla bla. Ce-i asa greu tongue