| Daria a întrebat:

Cum pot sa cuceresc un baiat, sa il fac sa se indragosteasca de mine? Fara raspunsuri gen:"cu naturaletea" pentru ca sunt foarte naturala, chiar si in preajma lui.happyVreau sfaturi concrete si folositoare:cum sa ma comport cu el, ce sa ii zic, cum sa ma aranjez, etc. Daca aveti asa ceva, va rog sa ma ajutati.Multumesc.kiss

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pur și simplu trebuie să te placă așa cum ești!
Pa, pa.

| ioana_3928 a răspuns:

Pai nu poti sa faci u pe cineva sa te placa. Totul vine de la sinestraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună Daria!
Dacă el este un coleg de şcoală/liceu ai putea să fi discretă în preajma lui. De exemplu când îl vezi în pauze să îi zâmbeşti sfios,să-l priveşti câteva secunde fix în ochişori după aceea să te faci că de fapt nu te uitati la el...să tresari puţin. Sau când eşti mai aproape de el poţi să-l atingi pe mână uşor, fin apoi să-ţi retragi mâna cerându-ţi scuze că nu a fost intenţionat şi zâmbindu-i din nou la fel de frumos. Fi TU în preajma lui, atât!
O seară cât mai plăcută în continuare!

| Noname4love a răspuns:

Pai dupa parerea mea ar trebui sa-l privesti in ochi seducator, apoi sa-l intrebi ceva concret despre dragoste si sa pleci [asta il va lasa pe ganduri]. Cat despre aranjat eu as zice sa te aranjezi dupa stilul tau [ de exemplu stilul meu.eu imi las parul desprins mai neglijent, ma dau cu putina pudra si ptin luciu de buze]. acum depinde cati ani ai uh. Sper ca te-am ajutathappy :* Poate primesc o fundita?

| missice a răspuns:

Pai el nu iti da nici un semn? daca nu se poate sa fie timid. asa sunt baietiistraight face (unii) gasete hobby.uri comune, discuta cu el diverse lucruri. Sper ca te-am ajutat :*