| NuamnumesuntANM a întrebat:

Cum sa ma comport in preajma unei fete(care este in clasa cu mine) adica sa o impresionez sau sa o fac sa se indragosteasca de mine mai mult decat este acum.big grin

Răspuns Câştigător
| eusicumine98 a răspuns:

Buna. Pai din punctul meu de vedere, as zice sa incerti sa o faci sa rada, dar nu cu bancuri!, sa stai sa o asculti si, nu stiu... pentru mine asta ar fi destul. Apreciez foarte mult baietii care stiu o faca o fata sa rada tot timpul si atunci cand e trista sa o asculte si sa ii faca momente romantice sau macar dragutebig grin si nu cred ca sunt singura cu aceste "gusturi". Succes!