| Anonimax a întrebat:

Cum pot sa dau jos kg de pe picioare? (scuze categorie si plss fara bataie de joc)

8 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Făcând mult sport. După ce te trezești, dimineața, fă jogging și genoflexiuni. Evită grăsimile și dulciurile, mănâncă mai mult fructe, și nu mai mânca după orele 18:00.
Baftă!

| Mao a răspuns:

Cu exerciţii speciale pentru coapse şi glezne! http://www.cursurigratuite.ro/capitol/53/8__Exercitii_pentru_coapse.html
Şi data viitoare pune la categoria potrivită.
Baftă şi numai bine!

| Alexakos a răspuns:

Prin alergat. ori sa fugi ori daca ai un aparat din ala de mergi sus jos iar este bun. si mai intra si pe youtube si scrie exercitii pentru picioare. si gasesti acolo multe. eu pentru abdomen piept picioare si spate si muschi... am luat numa clipuri de pe youtube si ma ajuta foarte mult. asa ca o sa te ajute si pe tine pentru picioare. aaa si acolo gasesti pentru ce vrei ori pentru fete ori pentru muschi etc. ca nu stiu ce sti baiat sau fata. sper ca am fost de ajutor.

| Cosminovici18 a răspuns:

Buna! Daca vrei sa dai jos kg de pe picioare eu zic sa faci mult sport! foarte mult sport in fiecare zi cate 30 de minute pe zi e excelent crede-ma ca si eu tot asa am slabit nu prea merge sa tii regim e aiurea mai bine sport! Mananca sanatos si fa mult sport si evita produsele sau mancare care te ingrasa (ex: fast food, pastele fainoase) si ai sa vezi ca ai sa dai jos kg de pe picioare! funda?

| rino90 a răspuns:

Sincer. fa sex
prietena mea a pierdut 7 kg de cand cu mine big grin

| Whatthehell66 a răspuns:

Cu Razatoarea!laughing

| iulianh a răspuns:

Roaga-le sa se dea jos.

| laurentiuthebest a răspuns:

Mergi pe bicicleta laughing slabesti instant 2 kg pe minut...