| PisSsicutTtzza a întrebat:

Cum pot sa exersez pentru un sarut.raspunsuri detaliate urgent va rogggg. funda pentru cel mai detaliat si concret raspuns :*

15 răspunsuri:
| MaDeclarFan a răspuns:

O sa zici tu ca eu sunt nebuna dar eu tot iti spun ideea mea laughing saruta-te cu o prietena experimentata in care ai incredere si cand o vei face cu un baiat, o sa iti fie mai usor big grin

Răspuns utilizator avertizat
| PisSsicutTtzza explică:

Ce modalitatelaughing :*

| PisSsicutTtzza explică:

laughingmai bine las asalaughing

| alexandra932323 a răspuns:

Eu zic sa te pupi pe gura cu tactu' in timp ce faceti baie in cada

| PisSsicutTtzza explică (pentru alexandra932323):

Nu am pus intrebarea aceasta ca sa raspunzi tu prosteste

| euuilem a răspuns:

Cauta un baiat la locul lui si incercati, incet incet ai sa inveti.Stiu ca e greu ca din cate am inteles esti foarte timida dar asa poti invata cel mai bine. Sper ca ti-a fost de folos raspunsul meu.

| ChocolattexD a răspuns:

Păi eu zic să incerci cu cineva, fără să te îngrijorezi, fără să-ţi pui problema dacă îi place sau nu.Totul vine de la sine.Nu trebuie neapărat să săruţi foarte bine, ci contează mai mult sentimentele tale sau ale lui/ei. Baftă şi ai grijă de tine! :*

| PisSsicutTtzza explică (pentru ChocolattexD):

Mss mult de rasp.dar nu ma prea ajuta deoarece sunt extrem de timida ptun sarut laughingte pup :*

| ChocolattexD a răspuns:

Şi eu eram la fel, dar ascultă-mă, nu-ţi mai fă griji, ci incearcă să-ţi iei inima in dinţi şi să încerci. După aceea o să te obişnuieşti. Şi eu te pup kiss

| PisSsicutTtzza explică (pentru ChocolattexD):

Cu mine o sa fie imposibil.msss mult pentru sfat oricum :*

| rtyrshtfghf a răspuns:

Cand te vei saruta totul va veni de la sine, fara sa exersezi cumva, Succese!