| MONYKKKKKKAAAAAAA a întrebat:

Cum pot sa fac sa ma placa un baiat? El are o iubita dar prietena lui il tine de fraier desi el nu isi da seama. Vreau sa ma iubeasca pentru ceea ce sunt si nu vreau sa facem sex deci nu pentru sex vreau sa fie cu mine. Puteti sa aruncati si cu pietre dupa mine dar eu vreau sa raman virgina pana nu ma casatoresc. Dupa parerea mea virginatatea este ceva de apreciat nu de aruncat, nu-i boala nu trebuie sa scapi de ea. Am 17 ani dar aceasta este opinia mea. Azi de ziua lui m-am gandit sa-l invit la suc? Ce ziceti?

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Cat timp are prietena, chiar daca este asa cum e, nu prea ai ce-i face. Daca el vrea sa o termine cu ea, atunci sa o termine, si cand va fi liber va fi si timpul tau sa te apropii de el.

| BeiiBiiiyoo a răspuns:

Este bine cum gandesti..eu am 11 ani si gandesc la fel ca tine despre virginitate dar. nu trebuie sa te super strofoci ca sa te placa! dACA el nu-si mai iubeste prietena hello actioneaza! Ai zis ca vrei sa-l inviti la un suc ok ff bine dar poti si sa-l iei la un film de groaza, sa te faci ca te sperii si ca cazi pe umarul lui iar el cel mai probabil te va lua in brate dar ai girja ce faci ca nu cumva sa te faci de ras!
Dar poti sa te plimbi si cu el prin parc si sa-i un cadou simplu dar frumos. Sa-i arati cine esti tu de fapt, latura ta matura, de copila, sensibila, Romanticaa etc. etc.etc
Daca-l iubestu atat de mult...NU TE LASA dar nici nu exagera
funda? daca consideri ca te-am ajutat:X:*happy

| ExtraBass a răspuns:

Aranjeaza-te pentru el, iesi cu el pe afara, ai grija si uh cum se poarta si dupa ce iesi cu el afara de vreo 2 ori incearca sa il sarutiwinking..Bafta

| catamafiotul a răspuns:

Este foarte bine la ce te-ai gandit tu s-al scoti la un suc e bine sa te apropii m-ai mult de el sa fii atenta cu el sa il scoti mai mereu pe afara...succes

| TruLeaLea a răspuns:

Nea suc nu merge! In locul tau m-as juca cu el. Daca prietena il tine de fraier inseamna ca ii place. Unii baieti iubesc sa se lase dominati.Incearca sa fiti prieteniwinking fa in asa fel ca cind sa aiba o problema sa vina la U dupa ajutor.Trebuie sa-l ademenesti apoi sa-l alungi (sens figurat) asta le place la baieti.Iar faza cu sexul nushtiu, putini care o sa accepte asta, iar daca va accepta te va insela.Succeswinking tine-te tare!

| CeausuAlin1994 a răspuns:

Incearca sa fii a doua fata din viata lui adica cea mai buna prietena si dupa aia incearca sa ii spui pe mess sau skipe sau fb si i spui in acelasi timp sa ii spui ca si tu tii la el si il placi si o sa mearga