| rafaelos99 a întrebat:

Cum sa o fac pe iubita mea sa ma placa mai mult? eu o iubesc dar vreau sa ma iubeasca mai tare. puteti sa ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| annaliana a răspuns:

Pai,ofera-i mici atentii,fii atent la dorintele ei(daca-i place sa se plimbe,iesiti in parc,daca are nevoie de un moment de singuratate, acorda-i-l), fa-o sa se simta importanta(arata-i c-o iubesti)si ea te va iubii de 2 ori mai mult.La mine asta a functionat.

3 răspunsuri:
| FïяŠtℓovε a răspuns:

Nu rezolvi nimic daca zici 'vr sa ma iubeasca mai tare' tu crezi ca asa vei simtii altceva? sau ca iubirea e la comanda? sau ca stii tu cum sa o compari? ea se simte si cum? asteptand sa treaca timpu' stai linistit daca ajungi l un interval mai mult d timp impreuna si la mai mult decat sarut si luat in brate dragostea ei va veni de l sinetongue fundita?

| Any_6060 a răspuns:

Surpinde-o placut. Rasfat-o, fa-i mici cadouri, fa-o sa se simta speciala. Da roade la orice fata. Oricarei fete ii place sa fie rasfatata de iubit, si sa fie surprinsa in mod placut cu mici detalii. Batfa happy

| celmaifidel a răspuns:

Sa'ti vezi de scoalahee hee daca iei coronita vei fii singurul din inima ei