| RazvanEnd a întrebat:

Vreau sa.mi invit iubita la mine..cand facem 2 luni. Geni sa stea si peste noapte. Doar ca nu stiu cum sa formulez invitatia..deoarece ea este si virgina. Nu e genul care sa fuga de asa ceva sau sa nu.si de.a seama de ce intentii am.Asadar..de un mesaj am nevoie sau de ceva de care ma pot legahappy. Multumesc

Răspuns Câştigător
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Prietenul meu cu multa tactica si istetime, vei reusi, bun propune-i sa vina la tine sa va uitati la un film (ATENTIE nu o intreba sau NICI NU aduce vorba despre a sta peste noapte) pregateste vreo 2 sticle de vin ca sa o ametesti putin si sa fie mai degajata NU insista foarte mult ca sa nu se prinda. in prima faza o servesti cu covrigei, suc, ciocolata (chestii banale) si va uitati la film (ATENTIE! INVITO devreme asa 4-5 dupa masa, ca sa ai suficient timp sa actionezi incet si sigur si alt motiv ar fi ca daca ii propui dupa 7, ar fi suspicioasa si ar fi incordata toata seara. odata venita la tine, DOAR o saruti, ATAT! nu incerca mai mult altfel o sperii, virginele sunt cele mai incordate fiinte din lume. cum am zis o servesti cu suc, cioco, covrigei, iar dupa film dupa ce fata s-a acomodat tu zici, eu ma duc sa beau un pahar de vin, vrei si tu? daca refuza, NU te impacienta, trebuie luat usor si cu calm, o servesti cu suc sau apa cu ce doreste ea, pana cand se va hotara ca vrea si ea un pahar de vin, sau si mai istet spui: hai sa ciocnim un pahar de vin in cinstea relatiei noastre. si incet incet o servesti cu tot mai mult pana ameteste si devine degaja si faceti sex si ramane peste noapte

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

ATENTIE! daca nu merge faza cu filmul, incearca sa ii ceri ajutorul in legatura cu ceva legat de scoala

| Emilian65 a răspuns:

Daca ai intentia sa faci sex cu ea, nu o invita.

| Anonima00000000 a răspuns:

Ceau. Vi la mine sa vedem un film?

| Ganja7 a răspuns:

Mai bine inviti o carte de gramatica