| mentholinks a întrebat:

Cum pot sa fac sa nu mai supraapreciez femeile? Din cauza asta ma intimidez in preajma lor fiindca oarecum in subconstient le consider superioare mie intr-un fel.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa,e ok asa.Subconstientul tau nu minterolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| marian37 a răspuns:

Frate-miu, stai asa cum esti, e totul ok. Atâta timp cât vei fi 100% autentic tu, vei face un mare pas in a avea a viaţă fericită. Nu te schimba pentru nimeni si nimic, va exista cineva care să te aprecieze cu "problemele" tale care sunt "probleme" doar pentru ca tu le consideri probleme. Sănătate!

| Shimozukushiki a răspuns:

Într-un fel sau altul, cam toate fetele se cred superioare ție ca băiat (vezi doamne ele mari regine), și aparent nu dau 2 bani pe tine că cică „nu ești de nasul lor". De fapt sunt niște fițoase și niște materialiste