| DamiPapucii a întrebat:

Imi place un baiat de fiecare data cand sunt prin preajma lui ma intimidez nu stiu ce sa ii zis.Eu cu el si cu alti copii suntem intr-o gasca deci cand iasa cineva din gasca iasa si el si e acolo si ma intimidez. Ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| alexandra_7131 a răspuns:

Incearca sa intri in vorba cu el, arata'i ca este de gasca. Daca te intimidezi probabil ca nu te va observa, asa ca incearca sa iesi ''sub lumina reflectoarelor'' P.S.: zambetul e un antidot perfect! sper ca ti'am fost de ajutor. Bafta!

4 răspunsuri:
| yoana_5239 a răspuns:

Incerca sa aflii daca si el te place, daca te intimitezi, incerca sa fii tu insuti si sa nu spui vreo prostie

| Memories a răspuns:

Arata-i ca il placi, ia-l usor dar vezi sa nu tio ia altcineva inainte.bft

| alexandra_7131 a răspuns:

Merci :*

| MuceaFloco a răspuns:

I-ati inima-n dinti, si spune-i in fata...ce ai de spus