| Alessiaioana a întrebat:

Cum pot sa fac un baiat sa ma placalove strucklove strucklove struck?
raspuns urgen
dau funda

Răspuns Câştigător
| adriang95 a răspuns:

@Anisia_4385 cam greu cu asta, crede-ma. Chestia cu ignoratul merge doar daca EL o cunoaste bine pe EA astfel incat EL sa vada o modificare radicala in comportamentul EI.
@Alessiaioana uneori o privire adanca si un zambet SINCER sunt de ajuns. Mai apoi un "Buna, ce faci?" intr-un moment in care el este ocupat cu ceva nu prea stresant... un "ce asculti.[.] imi place" cand asculta muzica, si astfel intri sub pielea lui

8 răspunsuri:
| Pitzipoanca a răspuns:

E stupid sa-l faci sa te placa. Te place sau nu. Pentru ca, daca il "faci" tu sa te placa, mai devreme sau mai tarziu, te va parasi.

| FreakzEmil a răspuns:

Ii bagi o limba in gura laughing.

| Alessiaioana explică (pentru FreakzEmil):

Am incercat asta si nu merge

| Anisia_4385 a răspuns:

Ignora-l si nici nu te uita la el o vreme, dupa o sa iti te intrebe dc nu te uiti la el si de-astea, continua sa-l ignori pana il enervezi, apoi il poti surprinde cu un sarut big grin noroc si multa rabdare

| Alessiaioana explică (pentru Anisia_4385):

Ideea ta este buna, o sa incerc

| FreakzEmil a răspuns (pentru Alessiaioana):

Ii bagi o limba in gura laughing?

| DarkBlood32 a răspuns (pentru FreakzEmil):

rolling on the floor

| goodSpirit a răspuns:

Nu incerca sa il ignori se plictiseste crezi ca un baiat sta in limba dupa tine? ma igandeste-te daca i lvei ignora se va plictisi si va pleca la altawinking