| AndreeaVanesa a întrebat:

Cum pot sa fac un baiat sa se întoarca la mine? Este vorba despre un baiat care m-a placut, se tinea dupa mine in fiecare zi, ma zapacea si eu îl refuzam mereu iar acum nici nu mai ma baga in seamă. Îl înteleg, si eu as fi facut la fel in locul lui, cred ca s-a plictisit sau s-a simtit prost ca incepuseră unii baieti sa ii spuna ca ma ia de nevasta si astea iar acum probabil face asa din orgoliu, insa acum am realizat ca de fapt chiar îl plac si vreau sa fiu cu el, cred ca inainte eram obisnuita sa ma zapaceasca in fiecare zi iar acum ca nu o mai face imi dau seama ca îmi placea si mie. Cum sa îl fac acum sa ma bage in seama?, ca de placut stiu ca inca ma place, dar vreau sa fie din nou ca inainte.

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai epuizat toti baietii, de ai revenit la catelusul ala pe care il tratai cu indiferenta?
Prost ar fi sa se mai si uite la tine daca ar avea putina mandrie.

| Violleta2022 a răspuns:

De ce te-ar mai baga ins eama daca nu ai vrut sa-i dai atentie?
Nu crezi ca-i normal ca la un moment dat sa nu-i mai pese de tine?
Ca eu asa vad treaba asta.
Acum nici daca-l rogi in genunchi nu te va mai baga ins eama, ca nu-l mai intersezi. Este chestie de orgoliu masculin!
Cand ii dai flit cuiva, nu te astepta ca vreodata sa te mai placa sau accepte!

| sofisis a răspuns:

Cum adica "dar vreau sa fie din nou ca inainte."? Adica vrei sa stea iar dupa curul tau si tu sa ii dai cu flit?
Sincer in locul lui nu te-as mai baga in seama deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca are macar un gram de orgoliu, nu s-ar intoarce la tine. Ce ai facut cu el e demn de mila. Nu e cainele tau sa stea dupa fundul tau cand/cat ai chef.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Vreau sa fie din nou ca inainte"Nu.Nu asta vrei. Daca el ar incepe iarasi sa se tina dupa tine, ai fi fericita o zi, doua si dupa te-ai plictisi iar.Te atrage doar atunci cand nu il poti avea.Ar trebui sa fie extrem de prost incat sa se intoarca la tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum este rândul tãu, doar nu te astepti sã inceapã din nou sã te bage in seama, si-a invãtat o datã lectia.

| Victoria18 a răspuns:

Auzi dar ce crezi tu ca faci aici? Eu cred ca iti place sa se roage omul de tine. Acum ca nu o mai face vrei sa o facă din nou... Eu zic sa il lasi in pace daca mai ai un gram de rusine. Iar el daca are demnitate nu o sa fie cu tine... Eu cred ca il placeai si atunci, dar acum ca vezi ca nu iti mai da atentie vrei sa stea iar ca catelul dupa tine cum iti placea sa faca si atunci.

| Romanul86 a răspuns (pentru Victoria18):

Corect! Îi plăcea de el! Oricum când un băiat se umilește și se ține cu decență după o fată adică nu e nesimțit sau pervers acel băiat vrea ceva serios cu fata respectivă.

| Xelon a răspuns:

Papusa mica si sexoasa, nu il placi.
Daca il placeai nu il tineai de pacalici...

| Romanul86 a răspuns:

Ce să faci! Altădată când un băiat te divinizează nu-l mai respinge! Vorbește și tu cu el vezi ce are în cap, ce vrea. Vrea ceva serios! În general un băiat care se umilește și tot se ține după tine dar cu o anumită decență adică nu e pervers acel băiat vrea ceva serios cu tine. Tine-l în șah și nu-l mai respinge că mai târziu o să îți pară rău.

Răspuns utilizator avertizat
| AliTheo18 a răspuns:

Asa se intampla de obicei, dar baiatul daca nu mai vrea nu ai ce sa ii faci. Asta este, mergi mai departe, ori ii spui ca il placi si vezi daca vrea ceva, daca nua sta e, mai sunt destui baieti.