| mamaljuba a întrebat:

Mai vrea sa fie cu mine sau nu? Deci, am avut un prieten timp de 3 luni, am tinut foarte mult unul la altu pana cand intr-o zi primeam niste telefoane de la anumiti baieti care ma tot intrebau daca vreau sa fiu cu ei, iar eu ii refuzam normalstraight face, dar el nu intelegea asa ca a preferat sa ne despartim.Eu am suferit 1 luna dupa el, iar el intre timp si-a facut o noua prietena, aceea fiind si prietena mea ...si ei sunt acum tot de 3 luni impreuna dar sau plictisit unul de celalalt, nu prea se mai vad, nu prea mai vorbesc, dar eu cu el ne vedem zilnic, asa ca am mers la o petrecere la un baiat acasa iar el ma tinea in brate ma pupa mereuhee hee, apoi am fost impreuna in club, si acolo la fel, am dansat impreuna, iar cand stateam pe canapea el ma tinea in brate ma pupabig grin, el acum vrea sa se desparta de fata aia, dar eu nu intelegstraight face mai vrea sa fie cu mine sau nu? Mai tine la mine?:-s

Răspuns Câştigător
| originall a răspuns:

La fel zic si eu, uita-l. Daca tinea cu adevarat la tine si mai ales daca te respecta, nu ar fi trebuit sa se desparta de tine doar ca te sunau niste baieti, de unde sti ca nu i-a pus el, ca de fapt s-a plictisit de tine si nu stia cum sa se desparta de tine. Acum ca vrea sa fie iar cu tine, nu cred ca ar trebui sa te mai gandesti la asta ca nu merita gandire. Eu am o regula: niciodata nu ma recuplez cu fosti! Daca ne-am despartit inseamna ca nu a fost potrivit si mereu invat din greseli, si nu le mai repet. De tinut sigur nu tine la tine, ca daca ma pun in locul lui si daca as face ce a facut el cu siguranta ma joc cu tine, si cu cealalta, si va veti desparti iar cine stie din ce motiv acum, ca nu ii place lui bluza ta; nu zic dar pare genul. Treci mai departe. Dar nu trec nici peste sentimentele tale, pentru ca tu probabil inca ti la el, e naspa in cazul asta, trebuie sa fii puternica si sa nu te recuplezi cu el chiar daca se poarta dragastos cu tine. Mai tarziu vei vedea ca ai procedat corect, pentru ca iti spun, el nu te merita. Am 24 de ani si iti spun toate astea din experienta. Ai grija de tine!

3 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu cred ca e un player, vrea cat mai multe fetite dupa el ca sa se simta macho.Garantez ca o sa i se puna iar pata si o sa se desparta de tine.Gandeste-te ca te tinea in brate si te pupa cat inca era cu aia... ce denota asta? Ca e un mare porc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a plictisit de ea si se baga cu tine apoi se plictiseste de tine si sta cu ea sau cu alta fata, uita-l

| Catelusmichidus a răspuns:

Probabil sau poatew doar isi bate joc de voi amandoua.