| Cristinaaa a întrebat:

Cum pot sa-i arat baiatul de care mi-a placut ca nu il mai plac? Cum trebuie sa ma comport cu el?

13 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Nu il mai baga in seama, ignora-l, cand vine spre tine pleaca. daca nu functioneaza spune-i-o, in fata sau printr-un mesaj.
bafta! :*

| shtephie a răspuns:

Opusul dragostei nu este ura, ci INDIFERENTAwinking

| Sexygirl2000LOVE a răspuns:

Fi indiferenta si nepasatoare nul badga in seamna si daca tot nu merge injurl dracu si gata

| Cjay a răspuns:

Aiurea...
nu il mai baga in seama evital eu stiu
Dar dc vrei sa afle astea?
Chiar nu il mai placi? sau.
Treaba tha faci cum vrei dar dupa o sa regreti cred eu.happy

| Anileda a răspuns:

Ignora-l

| L a răspuns:

Fi rece, indiferenta, nu-l baga in seama, nu te uita la el.sau ii spui direct ca nu-ti mai placehee hee.`

| cristinella a răspuns:

Nu trebuie sa te comporti in nici un fel... daca cu adevarat nu-l mai placi asta se va vedea si el va realiza ca nu mai esti interesata.

| MrXXXdude a răspuns:

Evital o perioada, sau fa misto de el tongue, sau spune-i in fata, adevaru doare uneori

| Extranjera a răspuns:

Pai din moment ce nu-l mai placilaughing... fi doar naturala thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii indiferenta nul mai baga inseama si cand esti cu fetele si e si el prin preajma razi mai tare sa creada ca razi de el...hhhmmmmm se va simti TARE prost tio zic din propia experienta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu indiferenta. big grin

| DenNy_1786 a răspuns:

Pur si simplu nu il mai bagi in seama iar daca il vezi il eviti!

| Toderut a răspuns:

In primul rand, buna ziua. Nu cred ca ar trebui sa arati chestia aceasta cuiva. In primul rand, e cazul ca, tu sa fii constienta ca totul s-a racit fata de persoana lui. Nu trebuie sa arati sau sa dovedesti chestia aceasta vreunei persoane. Nu, trebuie sa-ti demonstrezi tie! In materie de comportament, discutiile voastre nu trebuie sa fie detailate, dar nici prea reci. Ar trebui sa fie o discutie amiabila, ca intre doi amici. Nicidecum, dusmani, daca relatia de iubire s-a degradat, asta nu inseamna ca eventuala relatie de amicitie nu poate rezista. Am sa-ti mai transmit ceva: "Ceea ce ai de aratat, demonstrat, trebuie sa-ti demonstrezi tie anterior. E valabil in orice situatie, nu numai in cea prezentata, de tine, mai sus." Bafta.