| efimash a întrebat:

Cum ar trebui cind ies cu o fata sa ma comport eu de felul meu mai timid dar cum trebuie sa ma comport ca sa ii arat ca o plac cum trebuie sa fiu cu ea sa o cuprind din prima zi sau cum?

4 răspunsuri:
| Ирина19 a răspuns:

Sai oferi mai multa atentie, nu te grabi, no saruta si nici no imbratisa din prima zi, doar invit-o mai des la un suc, la plimbari, si dupa doua iesiri poti sai iai o floare si sai oferi un pupic! Bafta

| andreea_9470 a răspuns:

In primul rand trebuie sa lasi timiditatea la o parte si sa gasesti un subiect placut despre care sa vorbiti, un subiect care sa ii placa si ei. nu uita sa ii faci complimente, sa te porti frumos cu ea, etc

| DragonFLoW a răspuns:

Fi tu insuti de la inceput, sa se obisnuiasca cu tine asa cum esti, daca vei fi alta persoana si ea ajunge sa te placa pentru falsul tu s-ar putea sa respinga adevarata ta personalitate, nu o sa poti sa fii actor pentru mult timp in relatia ta.

| AlexAlex16 a răspuns:

Sa fi glumet si sa o faci sa se simta bine alaturi de tine doar prin faptul ca esti prezent