| Dani_Cruceru_1996 a întrebat:

Cum trebuie sa ma comport cu o fata care o plac?

Răspuns Câştigător
| BLeur a răspuns:

Salut Dani.

Păi să fii drăguţ cu ea, să o ajuţi când are nevoie şi să nu vorbeşti urât de faţă cu ea.
Fă-o să râdă, să se simtă bine şi când eşti pregătit, spune-i faţă în faţă tot ceea ce simţi pentru, doar dacă nu ştie deja, dar tu spune-i..va aprecia că ai fost sincer happy.

6 răspunsuri:
| deniedaccess a răspuns:

Sa nu te prefaci ca esti indiferent! niciodata! pentru ca asa o sa devina si ea si ai putea pierde multe, foarte multe

| LostInBubble a răspuns:

Dragut.

| IceCrEaMGiRl a răspuns:

Fi tu insuti, fi natural si dragut!

| D4ny3l4 a răspuns:

Cat mai dragut posibil, dar sa nu fi nici ca un catelus, incearca sa afli daca si fata te place si incearca sa vb cu ea, o sa ii placa daca o sa faci asta

| Elena1102 a răspuns:

O Doamne! Cu o fata trebuie sa te comporti fin sa ii dai cadouri sa o scoti in oras sa ii arati ca iti place de ea si cel mai important primul sarut. dar daca fata nu stie ca tie iti place de ea pai...atunmci trebuie sa vorbesti frumos cu ea, sa ii arati ca iti place de ea, sa no ignori, sa stai mai mult cu ea si eventual sa ii spui. Dar trebuie sa ai grija ca iti zic ceva sunt fata si la unu ii place de mine si vine el la mine si face: "Tu vezi ca noi doi suntem impreuna ca moie imi place de tine!" Zau acum cum poti sa vi in fata unei fete si sa zici asa ceva! Si a am uitat ceva vezi ca noua fetelor ne place sa fim mangaiate cu tandrete! FUNDA?

| Kiduu4 a răspuns:

Ah.happy Ce usor.oh go on Pai, Uite cativa pasi :
1. Vorbeste despre ce ii place ei...happy
2.Fai niste cadouri frumose.happy Nu neaparat scumpe.oh go on Merge si o floare din gradina ta.happy
3. Cand esti in preajma ei fa`o sa se simta in centrul atentiei.
4. Fii tu insuti.happy
5. Incearca sa o faci sa se simta speciala in preajma ta.
Sper ca te-am ajutat puppy dog eyes
Funda primesc? happy