| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa ii arat unei fete ca imi place de ea, dar fara sa ii spun?

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Poti sa-i scrii, sa o pupi sau sa faci alt gest, ideea este insa ce te faci daca ea reactioneaza negativ?
Eu iti zic altceva: cum faci sa fi placut de o fata - vorbeste cu ea, fii atent cu ea. Imparte cu ea, ofera-i locul, poarta-te in general frumos si nu numai cu ea. Dar in acelasi timp ai grija, nu te lasa folosit si nu fii moale.

8 răspunsuri:
| DiannaDi a răspuns:

Priveste-o insistent, stai mai mult timp in preajma ei, zambeste-i, incearca sa afli mai multe lucruri despre ea..cumpara-i niste flori, sigur o sa isi dea seama.e imposibil sa nu happy

| MioaraParalescu a răspuns:

Scrii asa pe o foaie de hartie:
''Imi place de tine''
Genial sau ce? laughing

| Azµre a răspuns:

Ce rost are dacă nu îi spui... e total inutil.

| stark47 a răspuns:

De ce nu i ai spune? ca sa ti raspund la intrebare, incearca sa fii mai atent cu ea! la un moment dat va intelege care e motivul pentru care esti deosebit de atent cu ea

Răspuns utilizator avertizat
| AnabellaXD a răspuns:

Nu face prostia să pui pe cineva să o întrebe dacă te place oh go on! Nu eu îşî spun pe scurt: mai bine să regreţi că i-ai spus decât că nu i-ai spus! Şi dacă vrei să îi arăţi cumparăi flori, ciocolată, dar nu exagera. Baftă!

| AncaAncu a răspuns:

Printr-un bilet

| Twyti a răspuns:

Nu ii spui direct, te comporti frumos cu ea( like a boss) nu fii fitos cand esti cu ea, si dupa ce vezi k te baga in seama ii ceri idu de mess sau daca vr pui p cineva sa ti'l dea si acolo orbiti mai mult, cand zice cv de sentimente sa nu pui '' laughing sau rolling on the floor '' ca nu o sa te placa niciodata, dupa ce discutati mult si evzi ca incepe sa iti puna emoticoane gen '' :X :* '' o intrebi daca e singura in caz ca nu stii si o intrebi daca ar vrea sa fie cu tine( daca ai vreo sansa) si ea probabil o sa zica poate, de atunci te descurci tu, pana o intrebi daca vrea sa fie cu tinehappy funda!